Severin von Eckardstein - 'Hommage à Schubert' - Wereldpianisten
zaterdag 3 februari 2024, 20:00 uur
Wat maakt de muziek van Franz Schubert zo bijzonder voor meesterpianist Severin von Eckardstein? Zou het de peilloze diepte zijn die soms zomaar opduikt? Of zijn het misschien de bitterzoete samenklanken die Schuberts muziek die melancholieke touch geven? Severin verstaat als geen ander de kunst om de geheimzinnige en fascinerende wereld achter de schijnbaar eenvoudige melodieën van Schubert tot leven te brengen. In dit concert schildert Severin een muzikaal portret met zowel een vroege als een late pianosonate van Schubert. Daarnaast kun je genieten van de intrigerende Schubert-Variationen van Helmut Lachenmann en een Schubertiaanse sonatine van Max Reger.
Waar en wanneer
Aanvangstijd:
zaterdag 3 februari 2024, 20:00 uur
De Edesche Concertzaal. Ongehoorde akoestiek, intieme schoonheid, een prachtige Bösendorfer Imperial concertvleugel en de allerbeste musici.
De Edesche Concertzaal is ongesubsidieerd en wordt mede mogelijk gemaakt door DagjeWeg.NL.
- Online veel betalingsmogelijkheden;
- Podium Cadeaukaart OK, ook online;
- Koffie, drankjes inbegrepen;
- Garderobe inbegrepen;
- Luxe programmamagazine inbegrepen;
- Gratis en betaalde parkeermogelijkheden in de nabije omgeving;
- Subsidievrij en onafhankelijk. Sponsor: DagjeWeg.NL;
- NPO Radio 4 zendt regelmatig uit vanuit de Edesche Concertzaal. Luister opnieuw naar bv. IKFE 2017 en IKFE 2018 of Brodsky Quartet;
- Op een bezoek aan de Edesche Concertzaal zijn de algemene bezoekersvoorwaarden van de VSCD van toepassing.